Szkło optiwhite

     Optiwhite™ jest całkowicie przezroczystym szkłem o obniżonej zawartości żelaza. Szkło jest praktycznie bezbarwne, a zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła, zauważalne szczególnie przy grubszych taflach, zostało całkowicie wyeliminowane!

     W porównaniu ze zwykłym szkłem float, szkło  Optiwhite™ charakteryzuje się wyższą przepuszczalnością światła i doskonałą transmisją energii słonecznej. Szkło  Optiwhite™ gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów oraz podwyższoną przepuszczalność światła.

Film wymaga zainstalowania aplikacji Flashplayer.

     Nic więc dziwnego, że szkło tego typu szybko zyskało popularność wśród miłośników podwodnego świata rybek. Optiwhite stosuje się w celu ukazania prawdziwych barw zwierząt oraz podwodej roślinności. Jeśli więc zależy Państwu na kontakcie z naturalnymi kolorami świata przyrody to akwarium ze szkła Optiwhite jest idealnym rozwiązaniem.
Dodatkowe zalety szkła Optiwhite to oprócz naturalnych barw ryb i koralowców, obraz krystalicznie przejrzystej wody i wysokie wskaźniki przepuszczalności światła.

Film wymaga zainstalowania aplikacji Flashplayer.

Zalety szkła optiwhite:

 

  • krystalicznie przejrzysta woda,
  • efekt "tafli wody" zawieszonej w przestrzeni,
  • naturalne kolory ryb i barwy koralowców,
  • niesamowity efekt estetyczny.
Film wymaga zainstalowania aplikacji Flashplayer.

     Oto jak prezentuje się akwarium wykonane ze szkła optiwhite. Różnica w odbiorze prezentowanego w nim życia jest kolosalna! Warta przeznaczenia paru złotych więcej :)

Film wymaga zainstalowania aplikacji Flashplayer.

Polecamy z własnego doświadczenia !Nietrujący, antystatyczny środek do czyszczenia szyb zbiorników ze szkła i akrylu.


KENT MARINE Glass Cleanser-Polisher jest nietrującym, antystatycznym preparatem przeznaczonym do czyszczenia i polerowania akwariów, zarówno szklanych jak i akrylowych. Systematycznie używany tworzy na powierzchni warstwę ochronną, zabezpieczającą przed wodą, śladami palców i kurzem. Środek maskuje drobne zarysowania na powierzchni akrylu.

 

Sposób użycia:
Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać szyby zbiornika i zanim preparat wyschnie przetrzeć papierowym ręcznikiem lub miękką szmatką. Polerować do uzyskania połysku.

     Zobacz jakie ceny na zbiorniki wykonane ze szkła optiwhite mają chłopaki z Trzmiela!

Powrót do strony głównej poradnika - tutaj